Diskuse

Re: Re: zápas v Přibyslavicích

Pepa | 03.06.2013

Díky moc za podrobné info. Rád vás přijdu podpořit. Přeji vám mnoho zdaru! :)

Kontakty

Milan | 27.05.2013

Kontakty jsem už tady našel :-)

Adresář a stránky

Milan | 27.05.2013

Srdečně zdravím z Ostravy. Dělám už několik let neoficiální adresář ženských fotbalových týmů ČR a Slovenska a k mé velké radosti jsem se dověděl o vašem novém týmu žen. Budu rád, když mi pošlete aktuální kontakty na realizační tým žen :-) Zároveň všechny zvu na nově vytvořené stránky www.fotbaloveturnajezen.webnode.cz , kde se můžete dovědět spoustu zajímavých informací nebo se třeba zúčastnit soutěže :-) Přeji, ať se Vám daří a hlavně: VYDRŽTE !

zpráva-dotaz

Zdeněk Hanke | 11.11.2012

Zdravím celé mužstvo děvčat,ale chtěl jsem se zeptat jestli jste některé nehrály na turnaji v Horní Cerekvi za Chlístov.Tento turnaj jsem organizoval.Popř jestli nemáte nějaká společná foto?Děkuji Z.Hanke zdehanke@seznam.cz

Re: zpráva-dotaz

Aneta | 30.12.2012

Dobrý den,
Pár nás tam hrálo, ale nevzpomínám si, že bychom byly na turnaji v Horní Cerekvi...
Takže bouhžel, žádné fotografie Vám poskytnout nemohu !
S pozdravem Berounová

...

Jaňule | 24.09.2012

Tady to teda žije jako :-D :-D :-D

:DD

Anetka | 09.07.2012

Hlásím se po návratu z Croatie.. Euro bylo náročný, tak jsem si musela dát odpočinek :DD..
Jinak ten brankař už mě točil .. :D a emoce se nedají udržet :D..

Re: :DD

Daniela | 09.07.2012

Asi taky někam odjedu, jak mě každej točí.. :D

Trojboj - Výčapy

Daniela | 02.07.2012

Škoda, škoda, škoda......

https://sdhvycapycz.rajce.idnes.cz/Poutovy_trojboj_IV.rocnik,_Vycapy_7.7.2012#Poutovy_trojboj_plakat_2012.jpg

Dobré hlášky... :o)

Bobo 10 Myslibořice | 29.06.2012

Hlášce číslo 12 jsem se smál už na hřišti u nás a málem jsem si cvrkl do textilu. Ta byla hodně vostrá ta holčina!!!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Přidat nový příspěvek