O nás

Ženské fotbalové družstvo FC Výčapy vzniklo na popud Michaely Lorencové a Anety Berounové – holek, které mají již dřívější zkušenosti s fotbalem, zhruba na přelomu leden/únor 2012. Nápad měl velký ohlas, potencionálních fotbalistek se nás sešlo přes 20, větší problém bylo sehnat někoho, kdo s námi bude mít tu trpělivost a bude ochoten nad námi držet pevnou ruku. Nakonec se nás ujal pan Antonín Loucký – ostřílený trenér. Po zprvu mírně náročnějších trénincích a organizačních záležitostech nás v týmu zůstalo 19 (doufám, že tohle vysoké číslo nebude mít v budoucnu tendenci klesat :) ).

Do „Soutěže - Morava“ vstupujeme registrací na podzim letošního roku (MSDŽ - skupina "D").
S většinou týmů z této skupiny jsme již odehrály přátelská utkání (všechna bohužel zakončena prohrou, avšak to nám na elánu a zapálení pro hru rozhodně neubralo ;)). Do soutěže zbývá ještě pár týdnů - pár turnajů, odvet, mnoho času nějakou tu výhru ukořistit.

A jaké jsou naše cíle? VYDRŽET! Týmově se sehrát, a dál postupovat v soutěži, co nejvýše to půjde. Věřím, že každá z nás pro to udělá maximum, ve fotbalu jsme našly zalíbení, což je určitě prvotní věc, jenž vede k úspěchu .

A co takhle nějaká zajímavá statistika o našem týmu?
Věkový průměr : 19,5 let
(Baby v nejlepších letech, takže nás jen tak něco nezlomí! :) )

Budeme rády za Vaši podporu a určitě přivítáme vřavu nejen na domácích, ale i na hostujících zápasech.

Na závěr bych tímto chtěla jménem „Výčapských žen“ poděkovat našim sponzorům DELTRANS Spedition, s.r.o. a Pěstitelské pálenici Výčapy, jejichž finanční dar nám umožnil zakoupení nových dresů a vlastních míčů.

Největší dík patří našemu trenérovi Antonínu Louckému, bez kterého by to nešlo - DĚKUJEME!