Reporty ze zápasů

3.mistrovské utkání VÝČAPY-PŘIBYSLAVICE
Sobota patřila jednoznačně Výčapům!

V sobotu 15.9. Výčapské fotbalistky odehrály 3. kolo soutěže. Hostujícím týmem se jim staly ženy JIPAP Přibyslavice. Zprvu si Přibyslavice získaly dvoubrankový náskok, i když Výčapy měly střeleckou převahu. Avšak tím se Výčapy nenechaly rozhodit. O první úspěšné střelecké zakončení se postarala Lucie Veselá. V pořadí druhou a třetí branku na straně Výčap si zapsala Petra Navrátilová, čímž naše ženy do poločasu získaly jednobrankovou převahu. Druhý poločas ovládla útočnice Petra Navrátilová, která skórovala v zápase celkově pětkrát.
Konečný stav 6:3 (3:2) znamenal pro Výčapy první výhru z venku. Tím se náš tým vyhoupl na 3. místo v tabulce.

Sestava: Berounová - Dobešová (Chytrová), Navrátilová - Veselá (Renátová), Loucká A., Rodková I., Matoušková - Dyntarová (Jonášová), Tomková, Linhartová - Kašpárková, Švarcová

2.mistrovské utkání VÝČAPY-KNĚŽICE
V sobotu 8.9.2012 domácí Výčapy hostovaly fotbalistky z Kněžic. Atmosféra druhého utkání v soutěži byla po celou dobu vyhrocená, fotbalistky z Kněžic obdržely dvě žluté karty.
V druhém poločase se dostavil „nejsilnější článek“ týmu Loucká A., avšak velký náskok soupeře již nebylo v našich silách dohnat.
Konečný výsledek zápasu 8:1 pro tým žen z Kněžic, kde polovina týmu byla „vypůjčena“ z Ocmanic, které hrají o soutěž výš. Naše fotbalistky tak zůstaly bez bodu, čímž zůstávají na konečném místě tabulky společně se Štěměchy.

Sestava: Berounová - Dobešová (Chytrová), Navrátilová - Veselá (Renátová), Kašpárková (Matoušková, Loucká A.), Rodková I. (Hanáková) - Dyntarová (Jonášová), Lorencová, Linhartová (Bártíková)– Švarcová

Turnaj v malé kopané KOJETICE (4+1) 2. místo
Soupeři: Kojetice-žáci, Okříšky

Sestava:
1. skupina : Andrea Loucká, Daniela Rodková, Ivana Rodková, Jana Dyntarová
2. skupina: Andrea Dobešová, Lucie Veselá, Michaela Matoušková, Gabriela Hanáková
3. skupina: Monika Bártíková, Iveta Loucká, Anna Jonášová, Tereza Linharová
Brána: Lucie Tomková, Aneta Berounová

Zápas: Výčapy - Kojetice 2:4 (Matoušková, Rodková D.)
Zápas: Výčapy - Okříšky 2:0 (Loucká A.)
                                        0:5

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ: STARŠÍ ŽÁCI MYSLIBOŘICE - VÝČAPY 9:3 (Navrátilová 2,Dobešová)
23.6. 12:45 hod.

Sestava:
Útok: Andrea Dobešová, Petra Navrátilová
Záloha: Šárka Chytrová, Michaela Matoušková, Ivana Rodková, Lucie Veselá
Obrana: Tereza Linhartová, Nela Kašpárková, Jana Dyntarová, Lucie Tomková (1. poločas), Aneta Berounová (2.poločas)
Brána: Aneta Berounová (1. poločas), Lucie Tomková (2. poločas)

Střídačka: Anna Jonášová (záloha- Šárka Chytrová), Iveta Loucká (obrana- Jana Dyntarová, útok- Petra Navrátilová)

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ: VÝČAPY - ŠTĚMĚCHY 2:3 (Dobešová, Chytrová)
31.3. 10:30 hod.

Sestava
útok: Andrea Dobešová, Petra Navrátilová
záloha: Monika Bártiková, Lucie Veselá, Andrea Loucká, Daniela Rodková
obrana: Gabriela Hanáková, Michaela Lorencová, Nela Kašpárková, Lenka Švarcová (stoperka)
brána: Aneta Berounová (1.poločas), Lucie Tomková (2.poločas)

střídačka: Šárka Chytrová, Jana Dyntarová, Anna Jonášová, Ivana Rodková, Iveta Loucká

rozhodčí: Ivoš Nováček

Již od rána nám počasí moc nepřálo a ani během zápasu se to nezlepšilo. Sluníčko se neukázalo a foukal docela silný vítr.
Úvodní minuty vypadaly pro náš tým velice slibně, po pár minutách se Andrejce podařilo dát gól, ale odezva soupeřů na sebe nenechala dlouho čekat, využili střídání v naší obraně a dorovnali na 1:1. Po vystřídání našich útočnic, jsme soupeřkám ukázali, že máme ještě plno sil a Šárce se podařilo dát gól, který nám až do konce prvního poločasu zajistil vedení 2:1.
Druhý poločas už se však nevyvíjel podle našich představ, hra se odvíjela převážně na naší polovině hřiště a tak po chvíli Štěměchy dorovnaly na 2:2. Další minuty zápasu probíhaly prakticky stejně, dařilo se nám bránit, ale míč se pod nohy útočnic dostal jen velice málo. Po několika minutách se soupeřkám podařilo dát třetí gól a zajistit si tak vedení. Přes veškerou snahu už se nám nepodařilo dorovnat, a tak po vyčerpávajícím boji zápas skončil 3:2 pro Štěměchy.
Pokud se nám podaří podávat podobné výkony, můžeme se těšit na mnoho dalších pěkných zápasů!
Na závěr bych řekla: tak.. zkusili jsme to ;D